jezioro czorsztyńskie - sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Sesja narzeczeńska nad jeziorem Czorsztyńskim

Zbiornik na Dunajcu

Uwielbiamy spotkania z narzeczonymi, a sesja narzeczeńska, którą wykonaliśmy razem z P&M nad jeziorem Czorsztyńskim była naprawdę ekstra. Zalew Czorsztyński to piękne miejsce, które chroni dolinę Dunajca przed zalaniem, a turystom i mieszkańcom okolicy dostarcza przepięknych widoków. Nad jeziorem znajduje się zamek w Niedzicy i ruiny zamka w Czorsztynie. Nasza wyjątkowa para pokazała nam w tym miejscu wyjątkową atrakcję.

Skansen w Kluszkowcach

Ciekawostką jest to, że zalew Czorsztyński, który jest sztucznym zbiornikiem powstał na terenie dawnych Maniów, Kluszkowców i Czorsztyna. Są to wsi, które dziś znajdują się pod taflą jeziora. Z P&M poszliśmy na spacer wzdłuż jeziora i odwiedziliśmy skansen, w którym znajdują się zabytkowe pensjonaty i wille, które zostały przeniesione z zalanych później terenów.

Spacer z fotografami

Sesje narzeczeńskie to dla nas szansa, żeby poznać się z parami, z którymi później będziemy widzieć się na ślubie, a dla nich okazja, żeby sprawdzić jak się odnajdują przed obiektywem. Dzięki takim sesjom, gdy spotykamy się w dniu ślubu czujecie się z nami jak z dobrymi znajomymi, a przed naszym obiektywem jak ryba w wodzie. Podstawą dobrej współpracy jest budowanie wzajemnego zaufania, a w ten sposób wzajemne zaufanie jest już zbudowane zanim jeszcze spotkamy się na Waszym ślubie. Zapraszamy przed nasz obiektyw jeśli macie ochotę na sesję narzeczeńską w Pieninach, w Krakowie lub w dowolnym innym miejscu. Napisz do nas jeśli chcesz wziąć udział w sesji.

Pomysł na wykorzystanie sesji narzeczeńskiej

Sesja narzeczeńska może być wspaniałym prezentem dla przyszłych nowożeńców. Pomysły na wykorzystanie takiej sesji to:

  • użycie zdjęć ślubnych w zaproszeniach dla gości
  • przygotowanie podziękowań dla gości i/lub rodziców ze zdjęciami z sesji narzeczeńskiej
  • dekoracja sali weselnej lub jej części

 

Jest też wiele innych zastosowań. Dzięki takiej sesji możesz udokumentować Waszą miłość i zapewnić sobie unikatową pamiątkę. Nie wspominając o tym, że sesja narzeczeńska to świetna rozrywka i możliwość spędzenia romantycznego poranka lub popołudnia ze swoją drugą połówką.

Gdzie wykonać sesję narzeczeńską?

Tutaj też jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. Jeśli chodzi o nas to najbardziej lubimy naturalne zdjęcia i co za tym idzie- chętnie fotografujemy Was na łonie natury. Sesja fotograficzna nad jeziorem, sesja w lesie lub sesja narzeczeńska na wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej to tylko część przykładów. Możemy wspólnie wybrać się zrobić zdjęcia w górach lub sesję nad morzem. A co jeśli lubicie miasto? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i chętnie wybierzemy się z Wami na sesję do centrum miasta lub nawet do Waszego ulubionego miejsca. Najważniejsze, żeby efektem takiej sesji były zdjęcia, które są świetną pamiątką i opowiadają Waszą historię. Bo to Wy jesteście w nich najważniejsi, a reszta jest tylko dodatkiem.