oferta cenowa fotografii ślubnej 2022

Oferta reportaży ślubnych

Przyjmujemy zapisy na sezon 2023 oraz na terminy last minute w sezonie 2022

Szanujemy Wasz czas i dlatego postanowiliśmy udostępnić cennik reportaży ślubnych oraz dodatków do reportażu ślubnego w formie kalkulatora.

Dodatkowe informacje:

Towarzyszymy Wam w dniu ślubu przez 10 lub 12 godzin. W ramach reportażu ślubnego jesteśmy z Wami na przygotowaniach, podczas ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej do 00:30 w nocy. W trakcie dnia ślubu wykonujemy również sesję fotograficzną.

Efektem naszej pracy jest min. 300 zdjęć po twórczej, autorskiej obróbce oraz dodatkowy pakiet reportażowy zawierający pozostałe zdjęcia po autorskiej selekcji i podstawowej obróbce. Wszystkie te zdjęcia otrzymacie od nas w galerii online, z której będziecie mogli pobrać zdjęcia oraz wysłać ją rodzinie i znajomym.

Dodatkowo do reportażu ślubnego możecie wybrać dodatki takie jak ozdobny pendrive ze wszystkimi zdjęciami, odbitki Fine Art w formacie 15×23 w ozdobnym pudełku, foto-album, dodatkową sesję narzeczeńską i/lub poślubną oraz zdecydować się na obecność dwójki fotografów.

Powyższy cennik ma charakter poglądowy i nie stanowi ostatecznej oferty w rozumieniu oferty handlowej

Oferta cenowa Fotograf ślubny Kraków Lisia Nora Photography

Najlepsi fotografowie ślubni

Paula i Piotr -
zapisujemy Wasz dzień na zawsze

Cześć! Nazywamy się Paula i Piotr, jesteśmy małżeństwem dzielącym wspólną pasję do fotografowania i podróży. Kochamy to co robimy i doceniamy, że możemy to robić razem! Bez dwóch zdań możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy zgranym lisim teamem. Fotografujemy śluby oraz sesje miłosne. Często fotografujemy w duecie. Zaufajcie nam- nie mogliście lepiej trafić. Napiszcie do nas i poznajmy się lepiej!

oferta cenowa - Lisia Nora Photography czyli Paula i Piotr

Teraz kolej na Ciebie - napisz do nas

Jak zarezerwować fotografa na ślub

Każda podróż zaczyna się od małego kroku, a więc jeśli spodobała Wam się nasza oferta -napisz do nas lub zadzwoń. Połowa sukcesu jest już za nami, a wspólnie łatwo i szybko załatwimy pozostałe formalności.

Jeśli macie możliwość spotkać się z nami w Krakowie to świetnie – zapraszamy na pyszną kawę. Na spotkaniu będziecie mogli zobaczyć niektóre z reportaży, które dotychczas wykonaliśmy, obejrzeć albumy, a przede wszystkim opowiedzieć nam o Waszych marzeniach i planach związanych z Waszym ślubem.

Jeśli natomiast nie macie takiej możliwości- wtedy możemy spotkać się na Skype lub FB Messengerze, a następnie podpisać umowę zdalnie.

Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości ok. 20% ceny wybranego pakietu.

Napisz do nas używając formularza poniżej
lub
po prostu zadzwoń 🙂

Na Wasze wiadomości odpowiadamy w przeciągu doby, ale dla niecierpliwych klientów najlepszą opcją kontaktu będzie telefon. Do usłyszenia!

Wciąż nie jesteście pewni?

W takim razie zapraszamy do zaobserwowania nas na IG – @lisianoraphotography, podglądania co nowego na fejsie – również @lisianoraphotography. Zobaczcie też nowe posty na blogu.

Do zobaczenia!