oferta cenowa fotografii ślubnej 2022

Oferta reportaży ślubnych

Wybierz jeden z naszych pakietów lub poproś o indywidualną ofertę!

W ciągu dniu ślubu jesteśmy z Wami nawet do 12 godzin, podczas których fotografujemy najważniejsze momenty, wyjątkowe detale i emocje oraz interakcje między Wami i Waszymi bliskimi.

W przeciągu kilku tygodni otrzymacie od nas galerię online z minimum 500 zdjęciami po autorskiej obróbce graficznej oraz dodatkową galerię z naszym autorskim spojrzeniem na ten wyjątkowy dzień. Format galerii umożliwia wygodne przeglądanie najpiękniejszych chwil z dnia ślubu przez Was i Waszych bliskich.

W ramach pakietu przygotujemy dla Was również fotoalbum w rozmiarze 30×30 cm w pięknej welurowej oprawie z grawerem pozwalającym na dodatkową personalizację albumu.

W dniu ślubu lub w innym dniu po ślubie zabierzemy Was na plenerową sesję portretową, która dopełni fotograficzny reportaż i pozwoli zachować na pamiątkę wyjątkowość tego dnia.

Dodatkowo do reportażu ślubnego możecie wybrać dodatki takie jak pendrive, wydruki, dodatkowe albumy zdjęciowe, czy sesję narzeczeńską.

Najczęściej wybierany przez Was pakiet zawiera:

Cena:
5 700 zł – Piotr
7 100 zł – Piotr i Paula

Oferta cenowa Fotograf ślubny Kraków Lisia Nora Photography

Najlepsi fotografowie ślubni

Paula i Piotr -
zapisujemy Wasz dzień na zawsze

Cześć! Nazywamy się Paula i Piotr, jesteśmy małżeństwem dzielącym wspólną pasję do fotografowania i podróży. Kochamy to co robimy i doceniamy, że możemy to robić razem! Bez dwóch zdań możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy zgranym lisim teamem. Fotografujemy śluby oraz sesje miłosne. Często fotografujemy w duecie. Zaufajcie nam- nie mogliście lepiej trafić. Napiszcie do nas i poznajmy się lepiej!

oferta cenowa - Lisia Nora Photography czyli Paula i Piotr

Teraz kolej na Ciebie - napisz do nas

Jak zarezerwować fotografa na ślub

Każda podróż zaczyna się od małego kroku, a więc jeśli spodobała Wam się nasza oferta -napisz do nas lub zadzwoń. Połowa sukcesu jest już za nami, a wspólnie łatwo i szybko załatwimy pozostałe formalności.

Jeśli macie możliwość spotkać się z nami w Krakowie to świetnie – zapraszamy na pyszną kawę. Na spotkaniu będziecie mogli zobaczyć niektóre z reportaży, które dotychczas wykonaliśmy, obejrzeć albumy, a przede wszystkim opowiedzieć nam o Waszych marzeniach i planach związanych z Waszym ślubem.

Jeśli natomiast nie macie takiej możliwości- wtedy możemy spotkać się na Skype lub FB Messengerze, a następnie podpisać umowę zdalnie.

Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości ok. 15% ceny wybranego pakietu.

Napisz do nas używając formularza poniżej
lub
po prostu zadzwoń 🙂

Na Wasze wiadomości odpowiadamy w przeciągu doby, ale dla niecierpliwych klientów najlepszą opcją kontaktu będzie telefon. Do usłyszenia!

Lisia Nora Photography