Portfolio zdjęć ślubnych

Najlepsza fotografia ślubna...

…jest dla Was w zasięgu ręki.

Zobacz jak może wyglądać Twój reportaż ślubny – kliknij w zdjęcia poniżej, żeby zobaczyć więcej

Najlepsza pamiątka ze ślubu i wesela

Reportaż ślubny to sztuka, którą można podzielić na wiele składowych. Umiejętność fotografowania tego, co dzieje się dookoła Pary Młodej z reportażowym zacięciem to tylko mała część. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was stronę portfolio, w której próbujemy pokazać na jakie elementy można podzielić reportaż ślubny oraz dlaczego warto mieć dobrego fotografa ślubnego, a nawet dwójkę fotografów.

Przygotowania ślubne

Tak samo jak Wy chcemy, żeby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy. Przygotowania do ślubu to ważna część reportażu ślubnego, od której zaczynamy fotografowanie. Ważne w pracy fotografa ślubnego jest to, żeby odpowiednio skoordynować tą pierwszą część zdjęć ślubnych i uchwycić jej klimat. Rozpoczynamy na kilka godzin przed ślubem od sfotografowania detali takich jak elementy ubioru- suknia ślubna i garnitur, obrączki, bukiet i inne dekoracje. Ubieranie sukni ślubnej to również element historii, który jest nieodłączną częścią zdjęć z przygotowań. Zależy nam na tym, żeby zdjęcia odznaczały się naturalnością i oddawały charakter przygotowań. Domowa krzątanina jest często równie ważna do uchycenia co pozostałe momenty.
First look to moment, w którym Pan Młody po raz pierwszy widzi Pannę Młodą ubraną w suknię ślubną i przygotowaną do ślubu. Jest to wyjątkowo wzruszający moment, w którym nie sposób uchronić się od wzruszeń. Z pewnością każda Panna Młoda chce, żeby uchwycić te wzruszenia i móc do nich wrócić po pewnym czasie wspominając moment przygotowań.
Wiele Par Młodych decyduje się na błogosławieństwo, które otrzymują od rodziców przed udaniem się na ceremonię.
Te elementy są częścią historii, którą tworzymy dla Was, gdy pozwalacie nam być częścią Waszego życia, żeby uchwycić te pamiątkowe kadry.

Wyjątkowa ceremonia ślubna

Każda ceremonia zaślubin jest inna i wymaga czujnych fotografów ślubnych, którzy zadbają o to, by nie ominąć ważnych momentów, ale też mających odpowiednio dużo doświadczenia, żeby nie odczuwać ich obecności. Z nami z pewnością nie będziecie musieli przejmować się pozowaniem i ze spokojem skupicie się na celebrowaniu ważnych chwil.
W trakcie ceremonii w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego macie pewność, że poradzimy sobie z uwiecznieniem takich ważnych momentów jak wejście do kościoła, przysięga ślubna czy zakładanie obrączek. W tym dniu dajemy z siebie wszystko, by to, co przygotowywaliście praktycznie od czasu zaręczyn było częścią oddanych Wam później zdjęć.
Gdy Para Młoda pozostaje w centrum wydarzeń nie zawsze ma możliwość, żeby zobaczyć reakcje gości w trakcie takich podniosłych chwil jak np. przysięga. Dlatego też jesteśmy w stanie uchwycić to, co będzie ważne gdy będziecie wspominać dzień ślubu.

Wesele jedyne w swoim rodzaju

Po ceremonii zaślubin przychodzi czas na świętowanie. Po przyjściu do sali weselnej rodzice witają Parę Młodą chlebem i solą, a później rodzina i goście składają Wam życzenia. Następnie zabawę zaczynają Młodzi, którzy jako małżeństwo tańczą swój Pierwszy Taniec. Zabawa taneczna do białego rana przerywana jest atrakcjami takimi jak zabawy organizowane przez DJa lub zespół albo wspólnymi zdjęciami, np. zdjęciami grupowymi lub zdjęciami z zimnymi ogniami. Podczas wesela jesteśmy z wami aż do oczepin, podczas których następuje rzucenie welonem lub bukietem przez Pannę Młodą, natomiast Pan Młody rzuca krawatem lub muchą – jak mówi stary zwyczaj osoby, które złapią te rzeczy będą pierwszymi, które po tej Młodej Parze wezmą ślub.

Sesja Pary Młodej

Naszym Parom zawsze przypominamy, że w dniu ich ślubu wszystko jest wyjątkowe i niewątpliwie zasługuje na uchwycenie na zdjęciach. Dlatego też w naszej ofercie zawsze znajduje się sesja fotograficzna w dniu ślubu. Jeśli tylko uda Wam się wygospodarować chwilę na wyjście z nami na zdjęcia to wykonamy dla Was wspólne zdjęcia oraz sesję portretową, dzięki której powstaną pamiątki uwieczniające każdy drobny detal. Dobrym rozszerzeniem takiej sesji jest zdecydowanie się na sesję fotograficzną w innym dniu, kiedy to możecie poświęcić więcej czasu na wykonanie wspaniałych zdjęć tylko z Wami. Wspólnie wybieramy wyjątkowe miejsce tak, żeby sesja ślubna spełniła Wasze marzenia. Przerobiliśmy już wiele miejsc, w których wykonaliśmy sesje, mieliśmy możliwość współpracy z wieloma Parami i dlatego też służymy radą w doborze najlepszego miejsca na sesję poślubną.

Szukasz fotografów ślubnych? Umówmy się na spotkanie

Jeśli spodobały Ci się nasze zdjęcia – nie wahaj się i umów się na spotkanie z nami. Chętnie pójdziemy na kawę z Tobą i Twoją drugą połówką, podczas której będziemy mieli okazję lepiej się poznać, a Wy będziecie mogli podjąć decyzję o tym, że to właśnie nam powierzycie zadanie wykonania dla Was reportażu ślubnego. Jeśli nie będziecie mogli spotkać się na żywo to chętnie umówimy się z Wami “na kamerki”.
Napisz nam o tym kim jesteście, jak się poznaliście oraz gdzie i kiedy odbędzie się Wasz ślub, a my wrócimy do Was z naszą ofertą!