Blog Lisia Nora Photography

Naszym okiem- o ślubach, weselach i sesjach

Tutaj zobaczycie nasze reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie i poślubne oraz teksty dotyczące ślubów – od przygotowań po czas po ślubie.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i przeczytania!

W postach zobaczysz relacje ze ślubów i wesel, które fotografowaliśmy oraz zdjęcia z sesji narzeczeńskich lub poślubnych. Często piszemy o tym jak wyglądał dzień ślubu, ale wśród postów natrafisz również na tematy związane z tematyką dotyczącą fotografowania.

Zdjęcia w postach dla większego komfortu polecamy oglądać na pełnym ekranie – można w nie kliknąć, żeby otworzyć podgląd pojedyńczego zdjęcia i przesuwać strzałkami na klawiaturze.

Miłego oglądania!

Slub cywilny w Krakowie

Ślub cywilny w Krakowie E&M

W grudniu sfotografowaliśmy piękny ślub cywilny Eli i Michała. Przygotowania odbyły się w hotelu tak jak sobie zaplanowali E&M. Ceremonia zaślubin miała miejsce w USC. Kameralne przyjęcie w rodzinnym gronie odbyło się w klimatycznej restauracji Oberża.

Slow wedding w Szczawnicy i wesele w dworze w Brzeznej

Slow wedding – dwór w Brzeznej

Delikatne spojrzenia, muśnięcia dłoni, dotyk i łagodne, romantyczne uśmiechy – to jest właśnie naturalność w najczystszej postaci. Zobaczcie poniżej relację ze ślubu Michaliny i Krystiana,

Chcesz mieć takie zdjęcia?

Napisz do nas i zacznijmy współpracę!

Z pasją wierzymy, że Twoje życie zasługuje na to by zostać uchwyconym w wyjątkowy sposób. Poznajmy się i pozwól nam stworzyć dla Ciebie i Twojej rodziny niepowtarzalne wspomnienia, które będziecie celebrować w nadchodzącej, wspólnej przyszłości.