Blog Lisia Nora Photography

Naszym okiem- o ślubach, weselach i sesjach

Tutaj zobaczycie nasze reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie i poślubne oraz teksty dotyczące ślubów – od przygotowań po czas po ślubie.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i przeczytania!

W postach zobaczysz relacje ze ślubów i wesel, które fotografowaliśmy oraz zdjęcia z sesji narzeczeńskich lub poślubnych. Często piszemy o tym jak wyglądał dzień ślubu, ale wśród postów natrafisz również na tematy związane z tematyką dotyczącą fotografowania.

Zdjęcia w postach dla większego komfortu polecamy oglądać na pełnym ekranie – można w nie kliknąć, żeby otworzyć podgląd pojedyńczego zdjęcia i przesuwać strzałkami na klawiaturze.

Miłego oglądania!

Wesele w Kocierzy Baciarska Chata - fotograf slubny krakow

Marta i Tomek – wesele na Kocierzu

W Baciarskiej Chacie na Kocierzu towarzyszyliśmy M&T w przyjęciu weselnym poprzedzonym piękną ceremonią w pobliskiej kaplicy. Wspaniała pogoda i świetne humory nie opuszczały ich przez cały dzień. Zobacz jak świetnie wyglądali M&T w dniu swojego ślubu…

Ewelina i Kamil – ślub w Stryszowie i wesele w Kukowie

Ewelina i Kamil mieszkają nad jeziorem Mucharskim, gdzie przygotowali się do swojego pięknego kościelnego ślubu w parafii pw. Św. Jana Kantego w Stryszowie. Po ślubie bawili się do rana w restauracji Tequila Event w Kukowie do samego rana!

Fotografia ślubna Brzesko Bochnia Tymowa

Magda i Paweł – ślub i wesele – Dworek Koncki

Magda i Paweł zdecydowali się na ślub w pięknym kościele blisko Brzeska, a swoje wesele zorganizowali w urokliwym Dworku Konckim. Zobacz jakie zdjęcia ślubne przygotowaliśmy dla nich w galerii sneak peek – już w ciągu 24 godzin od wesela!

Sesja narzeczenska Kazimierz Krakow

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska nad Wisłą w Krakowie. Z Dagmarą i Bartkiem spacerowaliśmy wzdłuż Bulwarów Wiślanych w jesienne słoneczne popołudnie.

Slub cywilny w Krakowie

Ślub cywilny w Krakowie E&M

W grudniu sfotografowaliśmy piękny ślub cywilny Eli i Michała. Przygotowania odbyły się w hotelu tak jak sobie zaplanowali E&M. Ceremonia zaślubin miała miejsce w USC. Kameralne przyjęcie w rodzinnym gronie odbyło się w klimatycznej restauracji Oberża.

Chcesz mieć takie zdjęcia?

Napisz do nas i zacznijmy współpracę!

Z pasją wierzymy, że Twoje życie zasługuje na to by zostać uchwyconym w wyjątkowy sposób. Poznajmy się i pozwól nam stworzyć dla Ciebie i Twojej rodziny niepowtarzalne wspomnienia, które będziecie celebrować w nadchodzącej, wspólnej przyszłości.