Para Młoda podczas sesji w dniu ślubu w ogrodzie - garden party

Garden party w Mysłowicach

Przygotowania do ślubu w Mysłowicach

W dwutysięcznym dwudziestym roku wiele rzeczy zadziało się inaczej niż zwykle. Myślicie, że szukanie fotografów miesiąc przed ślubem jest nie do pomyślenia? My tak nie myślimy. E&M odezwali się do nas nieco ponad miesiąc przed ślubem i był to początek wspaniałej znajomości!

Powiedzieli nam, skąd pochodzą, że bardzo się kochają i już wkrótce zrobią swój ślub i wesele. Przezornie postawili na bezpieczną opcję i postanowili, że po ślubie zaproszą gości na wesele w stylu garden-party w ogrodzie rodziców w Mysłowicach- tuż przy rodzinnym domu Pana Młodego.

Przygotowania odbyły się osobno, a gdy spotkanie Pana Młodego i Panny Młodej zostało uświetnione przez przyozdobienie miejsca spotkania balonami z helem i opadającymi z nich wstążkami. Do tego wiolonczelistka i trębacz przygotowali też romantyczną muzykę. First look jak z bajki.

Ślub odbył się w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Mysłowicach-Kosztowach. Jest to piękny, przestrzenny kościół z charakterystycznym dużym ołtarzem. Właśnie tam E&M w towarzystwie rodziny i przyjaciół powiedzieli sobie Tak! Emocjom nie było końca. Do tego stopnia, że Pan Młody wychodząc z kościoła uronił łezkę ze szczęścia.

Wesele w stylu garden party

Po ślubie wszyscy zebrali się w ogrodzie przy rodzinnym domu Pana Młodego. Rozstawiono tam namiot, a w nim umieszczono miejsce dla gości oraz parkiet do tańców. Ogród został też przystrojony lampkami, które w nocy nie tylko świetnie wyglądały, ale dawały też przyjemne, ciepłe światło. W domu obok ogrodu oraz w namiocie balony z helem i długimi wstążkami unosiły się wysoko w powietrzu.

Tuż po obiedzie Państwo Młodzi zaskoczyli gości swoim Pierwszym Tańcem. Para zrobiła coś nietypowego, a mianowicie zatańczyła… Makarenę!

Na tym ogrodowym weselu obecni byli też dziadkowie Panny Młodej, którzy dorównywali nowożeńcom w okazywaniu sobie uczuć. Zobacz zdjęcie, na którym ukradkiem złapaliśmy ich dających sobie całusa.

Po obiedzie i życzeniach zabraliśmy E&M na sesję fotograficzną w dniu ślubu. Skoro wesele było ogrodowe to sesję wykonaliśmy również wśród krzewów rosnących nieopodal miejsca wesela. Państwo Młodzi pięknie prezentowali się na zdjęciach portretowych oraz na wspólnych ujęciach.

E&M – życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!