Lisia Nora Photography - o nas

Paula i Piotr czyli fotografowie ślubni Lisia Nora Photography

Paula i Piotr- to właśnie my

Cześć! Nazywamy się Paula i Piotr, jesteśmy małżeństwem, dzielimy wspólną pasję do fotografowania i podróży. Kochamy to co robimy i doceniamy, że możemy to robić razem! Bez dwóch zdań możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy zgranym lisim teamem. Pewnie się już domyślacie, że fotografujemy w duecie. Dwoje fotografów podczas sesji lub reportażu ślubnego- nie mogliście lepiej trafić. Napiszcie do nas i poznajmy się lepiej!

Coś więcej o nas...

Pokrótce opowiemy Wam, jak to się stało, że zaczęliśmy fotografować. Kilka lat spędzonych za granicą zaowocowało wspólną pasją. Fotograficzną przygodę rozpoczęliśmy od fotografowania naszych podróży. Do tej pory wspominamy naszą pierwszą wycieczkę do Oslo i bardzo “modne” zaszumione fotki, które stamtąd przywieźliśmy. Wtedy nie mieliśmy jeszcze pojęcia jak ustawić aparat, ale szybko się to zmieniło. Podczas naszych podróży fotografowaliśmy głównie krajobrazy, naturę, miasto i architekturę nie myśleliśmy o tym, że będziemy robić zdjęcia ludziom aż do momentu naszego ślubu. Nie ma dla nas lepszego sposobu na relaks i ucieczkę od codzienności jak wsiąść w samolot lub samochód i przemierzać świat, chłonąć obrazy. Inspiracją dla nas są słowa Andre Kertesza: Aparat fotograficzny to moje narzędzie. To właśnie narzędzie nadaje sens wszystkiemu, co nas otacza.

Paula z Lisia Nora Photography fotografia ślubna
Piotr z Lisia Nora Photography fotografia ślubna

Opisujemy świat zdjęciami

Cześć! Nazywamy się Paula i Piotr, jesteśmy małżeństwem, dzielimy wspólną pasję do fotografowania i podróży. Kochamy to co robimy i doceniamy, że możemy to robić razem! Bez dwóch zdań możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmNie każdy potrafi opisywać świat słowami, są tacy – my się z nimi utożsamiamy, którzy za pomocą obrazów zatrzymują świat. Dlatego postanowiliśmy skupić się na tym, co tu i teraz jest najważniejsze- czyli Ludzie, Wy! Radość, emocje, bliskość, chwile pełne wzruszeń i Wasze historie to są bardzo ważne elementy, które zatrzymujemy dla Was. Ogromną frajdę sprawia nam fotografowanie ludzi, dlatego chcielibyśmy, abyście patrząc na nasze zdjęcia przypominali sobie Wasze cudowne momenty. Bardzo chętnie poznamy Waszą historię, zaproponujemy super miejsce na sesję, doradzimy jak to zrobić, aby dobrze wyglądać razem na zdjęciach.y zgranym lisim teamem. Pewnie się już domyślacie, że fotografujemy w duecie. Dwoje fotografów podczas sesji lub reportażu ślubnego nie mogliście lepiej trafić.

Napisz do nas!

“Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.”
Robert Bresson

Jeśli chcecie nas bliżej poznać i zależy Wam na naturalnych zdjęciach, które wywołają uśmiech na waszych twarzach, to zapraszamy na rozmowę przy kawie lub na Skypie. Przy okazji zdradzimy wam też, czemu utożsamiamy się z liskami…