fotograf slubny wesele w sadach albigowa

Ślub w Rzeszowie i wesele w sadach Albigowa

Ślub, który fotografowaliśmy w sierpniu w Rzeszowie był hitem pod względem romantycznych uniesień. Czego można się spodziewać, gdy spotykamy parę, która darzy siebie takim uczuciem. Stylowy Pan Młody – Felicjan, który opiekuńczo całuje swoją wybrankę i Ona- Jagoda – piękna Panna Młoda, której uśmiech już przy pierwszym spotkaniu przełamuje wszelkie lody! Panna Młoda miała na sobie wyjątkową suknię ślubną własnego projektu, a na dodatkach towarzyszył im bordowy kolor obecny pośród kwiatów Panny Młodej czy na krawacie Pana Młodego. Fotografowanie dodatków ślubnych, które są tak świetnie dobrane to była dla nas wielka przyjemność!

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne | Fotograf ślubny Rzeszów

Jagoda przygotowywała się razem z siostrami, którym przewodziła jej siostra bliźniaczka. Po przybyciu Pana Młodego zobaczyli się po raz pierwszy w tym dniu w mieszkaniu taty Panny Młodej. Nie było końca emocjom i nikt nie ukrywał łez wzruszenia.

Jak na stylową parę przystało- do kościoła pojechali równie stylowym samochodem z historią, a konkretnie Warszawą 223 z 1967 roku znaną jako “Warszawa mojego taty”!

Gdy przyszła pora na ceremonię- Jagodę do ołtarza poprowadził jej cudowny tato, a podczas przysięgi była druga część łez wzruszenia! Gdy pomyślimy o tej miłości to aż sami się wzruszamy.

Wesele w Sadach Albigowa | Fotografowanie wesela

Po ceremonii przyszedł czas na zabawę! A jakie jest najlepsze miejsce na wesele w pobliżu Rzeszowa – no chyba tylko Albigowa i wesele w sadach! Sady Albigowa to wyjątkowy folwark znajdujący się tuż przy owocowych sadach. W jego odnowionym budynku gospodarczym znajduje się sala pozwalająca na przyjęcie znacznej ilości gości, a zabawa weselna odbywa się w namiocie w ogrodzie lub w stodole. Jagoda z Felkiem zdecydowali się na przygotowanie parkietu tanecznego w dużym namiocie. Do stodoły wybraliśmy się na sesję fotograficzną w dniu ślubu.

J&F – to był mega dobry dzień i cieszymy się, że mogliśmy Wam w nim towarzyszyć. Zapraszamy do obejrzenia reportażu fotograficznego ze ślubu w Rzeszowie i wesela w Sady Albigowa.

Zdjęcia – Lisia Nora Photography
Ślub – Kościół Rzymskokatolicki pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Wesele – Sady Albigowa
Suknia ślubna – Lokalna krawcowa z projektu Panny Młodej
Garnitur – Suit Supply
Obrączki – Zaczyk Jewellery
Krawat – Tiestore
Buty Pana Młodego – Miler Spirits & Style
Florystyka i dodatki – Miju Deko – florystyka & dekoracje
Make Up Artist – Studio Piekna- Katarzyna Typek
Samochód do ślubu – Warszawa Mojego Taty