wiosenna sesja fotograficzna kraków

Wiosenna sesja wśród kwitnących jabłoni

Od zawsze wiadomo, że Kraków i jego okolice to świetne miejsce na sesje zdjęciowe. Wiosną, gdy kwitną jabłonie zabierzemy Was na sesję fotograficzną do miejsc, gdzie powstają magiczne kadry. Napisz do nas i razem udajmy się na wiosenną sesję!

Od jakiegoś czasu myśleliśmy o sesji w białych drzewach. Wiosenny czas, kiedy natura budzi się do życia to idealny moment na piękne zdjęcia. Anię i Adama poznaliśmy przy okazji warsztatów fotograficznych na Ukrainie. Znamy się dopiero pół roku, ale czujemy, że nasza znajomość z nimi kwitnie jak te drzewka w sadach 😀

Z Krakowa zabraliśmy ich na spacer w naturę do jednej z miejscowości po drodze do Olkusza i tam wykonaliśmy wiosenną sesję fotograficzną.

Chodź z nami na wiosenną sesję fotograficzną

Dlaczego sesje narzeczeńskie są ważnym dodatkiem ślubnej oferty fotograficznej? Z pewnością zdarzało Wam się, że nie byliście pewni czy współpraca z fotografem przebiegnie pomyślnie. Można się tym zamartwiać, podczas gdy wystarczy umówić się z fotografem ślubnym na sesję narzeczeńską, która odpowie na to ważne pytanie. Często spotykamy się z Parami Młodymi na zdjęciach narzeczeńskich i dzięki temu w dniu ślubu jest nam wszystkim o wiele łatwiej współpracować.

Jeśli chcesz umówić się z nami na sesję narzeczeńską to zapraszam do zakładki Kontakt, a na razie zostawiamy Was z kadrami z tej wspaniałej sesji miłosnej wśród kwitnących jabłoni.