Bukiet ślubny - wesele w hotelu - Fotografia ślubna Kraków

Ślub w hotelu Vienna House Andel’s Cracow

Czerwiec przyniósł nam taką wyjątkową Parę Młodą jak P&M. Przedstawiamy Wam reportaż ślubny, w którym grali główną rolę. Najpierw ślub w bazylice św. Floriana w Krakowie, a następnie wesele w hotelu w centrum Krakowa – przy krakowskim Rynku Głównym i kościele Mariackim.

Piękne wesele w hotelu przy Rynku Głównym w Krakowie

P&M to Para Młoda, która wie, że fotografia ślubna może być wyjątkową pamiątką z dnia ślubu. Udało im się zorganizować ślub i wesele na najwyższym poziomie. Panna Młoda zdecydowała się na przygotowania w hotelu, podczas gdy Pan Młody przygotowywał się w domu swoich rodziców. Nowożeńcy spotkali się na ostatnim piętrze hotelu w apartamencie z widokiem na panoramę Krakowa, skąd widać było Kościół Mariacki oraz Rynek Główny. Był to wyjątkowy czas i dużo emocji zarówno podczas First Looku. Znaleźliśmy też czas na kilka pamiątkowych zdjęć z rodzicami.

Przyszli nowożeńcy weszli do bazyliki św. Floriana przy krakowskim Placu Matejki razem. Czekający w środku goście byli olśnieni, a światło w bazylice jedynie podkreślało blask Młodej Pary. Ona w sukni z eleganckim trenem, On w stylowym garniturze. Uśmiechom i szczęściu po przysiędze nie było końca.

Po wyjściu z kościoła zaskoczyło ich konfetti z białymi motylkami i prawie tradycyjne obrzucenie – nie ryżem, a cukierkami. Ze względu na piękną pogodę zdjęcia ślubne ze wszystkimi gośćmi wykonaliśmy na placu Matejki z bazyliką w tle. Następnie wróciliśmy pod bazylikę na życzenia, a potem był czas na krótki spacer do hotelu Vienna House Andel’s Cracow na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Gdy w hotelu już wszyscy goście czekali z lampką szampana, a DJ przygotowywał piosenkę na wejście Pary Młodej – przybyli Oni. Jeszcze jedne życzenia od wszystkich gości, toast i można rozpoczynać zabawę. Jak najlepiej rozpocząć jeśli nie Pierwszym Tańcem Pary Młodej.  Chociaż zatańczyli do “Stand by Me” to nie stali, tylko pięknie wirowali na parkiecie. Tak już potem bawili się do samego rana z krótkimi przerwami – na pokrojenie weselnego torta oraz na zimne ognie na tarasie widokowym.

Zobaczcie sami jaki to był wyjątkowy ślub w Krakowie!