Galeria online - Lisia Nora Photography - okładka

Galeria online i wszystkie jej funkcje

Masz tak czasem, że po otrzymaniu oferty nie wszystko jest jasne? Ja tak!

Dlatego postanowiłem wyjaśnić co jest czym w ofercie ślubnej od Lisia Nora Photography i jaka wartość płynie dla Ciebie i dla Was z każdego jej elementu.

Zobacz listę wszystkich elementów reportażu ślubnego, które znajdziesz w naszej ofercie.
Sam „reportaż” jest moim zdaniem najważniejszym elementem, ale przekornie zostawiłem go na koniec czyli na ostatniego posta z serii.

W ofercie znajdziesz takie elementy jak:

  • galeria online
  • fotoalbum
  • wydruki w ozdobnym pudełku
  • sesja narzeczeńska
  • sesja poślubna
  • (last but not least) reportaż ślubny
 

Dzisiaj przyjrzymy się ofercie ślubnej. Zaczynajmy!

Czym jest galeria online w ofercie fotografa ślubnego?

Po kilku tygodniach od dnia ślubu otrzymasz ode mnie wiadomość z linkiem i hasłem do galerii online. W tej galerii znajdziesz wszystkie wybrane przeze mnie i obrobione zdjęcia z Waszego ślubu. 

Przede wszystkim piękna galeria dla Was i gości

Galeria jest specjalnie przygotowana w taki sposób, żeby zdjęcia dało się obejrzeć obok siebie w miniaturach oraz po wybraniu jednego – pojedynczo z opcją nawigacji do kolejnego/poprzedniego zdjęcia. Jest też możliwość automatycznego przejścia do kolejnego zdjęcia, więc już jako mąż i żona możecie przygotować sobie swój ulubiony napój lub lampkę wina i spędzić miły wieczór przeglądając zdjęcia. Wrócicie w ten sposób do dnia ślubu i z pewnością z sentymentem będziecie śmiać się i uronicie romantyczną łezkę z sentymentu.

Łatwy sposób na podzielenie się zdjęciami

Galerią online możecie podzielić się ze znajomymi – wystarczy, że wyślecie im również linka oraz hasło, a oni też będą mogli przypomnieć sobie w najmilszy możliwy sposób świetny czas, który mieli na Waszym ślubie i weselu.

Wybór zdjęć do albumu

W galerii online istnieje możliwość oznaczenia wybranych ujęć gwiazdkami. Korzystamy z tej funkcji, żeby umożliwić Wam wybór zdjęć do albumu. Po wejściu do galerii wybieracie od 40 do 60 zdjęć, które wykorzystuję do stworzenia układu stron w albumie. Czasem zachodzi potrzeba dodania lub odjęcia kilku pojedynczych ujęć, ale finalnie to Wy decydujecie o wyglądzie albumu i akceptujecie stworzony projekt.

Wydruki zdjęć dla Ciebie i Twoich gości

Ciocia Gosia i wujek Franek chcieliby otrzymać kilka wydrukowanych zdjęć z Waszego dnia, a Wy nie macie czasu przygotować tego dla nich, wysłać zdjęć do drukarni, zająć się płatnościami i wysyłką? Żaden problem – w galerii domyślnie włączona jest możliwość wybrania wydruków z poszczególnych zdjęć. Wybór zdjęć i rozmiarów jest łatwy, płatność natychmiastowa, a zadania związane z przygotowaniem wydruków, kontaktem z drukarnią oraz wysyłką – po naszej stronie.

Pobranie zdjęć “do internetu” lub “do wydruku”

Z galerii możesz pobrać wszystkie zdjęcia w dwóch formatach – „do internetu” i „do wydruku”.

Pierwsza opcja, tj. zdjęcia „do internetu” są specjalnie dostosowane, żeby świetnie wyglądać na ekranach i jednocześnie nie zajmować dużo miejsca. To idealny format do użycia w mediach społecznościowych.

W formacie “do wydruku” pobrane zdjęcia nadają się do wysłania do drukarni, bo są w najwyższej rozdzielczości.

Jeśli nie chcesz – nie musisz pobierać całej galerii. Zamiast tego możesz pobrać pojedyncze ujęcia.

Wszystkie zdjęcia w jednym miejscu

Wykonuję dla Was różne rodzaje zdjęć i często zaczynamy od sesji narzeczeńskiej, a kończymy na sesji poślubnej. W ramach reportażu oddaję dwie galerie – pełną ze wszystkimi ujęciami oraz skróconą, w której wybieram ok. 150/200 najlepszych ujęć.

Wszystko to jest dostępne dla Was w jednym miejscu, a przechodzenie między galeriami jest możliwe dzięki zakładkom.