O Nas 

Lisia Nora Studio- Paula i Piotr

Cześć z tej strony Paula i Piotr.

Dwa słowa o Lisiej Norze:

Nasze pierwsze lisie kroki stawialiśmy podczas imprezy sylwestrowej przebrani za panią i pana lisa z Fantastic Mr Fox. Wśród znajomych nasz duet nazywany jest parą lisków. Nasz ślub nie mógł obejść się bez akcentu z filmu Wesa Andersona. Dlatego też nad Waszymi fotografiami pracujemy w naszej lisiej norce- na chwile obecną zlokalizowanej w Krakowie. W przyszłości marzy nam się leśna chatka to znaczy lisia nora gdzie będzie nasze foto studio, w otoczeniu lasu i natury.

Słów kilka o nas:

Po 3,5 roku mieszkania w Niemczech powróciliśmy do naszego ukochanego miasta Krakowa. W ciągu tych kilku lat odkryliśmy wspólną pasję jaką jest fotografia. Fotograficzną przygodę rozpoczęliśmy od fotografowania wspólnych podróży, które są naszą drugą zajawką. Kilka foto relacji możecie zobaczyć na naszej stronie w zakładce #travel.

Razem fotografujemy ludzi, a w szczególności zajmujemy się fotografią okolicznościową. Ważna jest dla nas praca z ludźmi, uwiecznianie historii, fotografowanie miłości. Uważamy, że ślub lub sesja narzeczeńska zawsze jest pełna wrażeń i wielu niespodziewanych emocji, które chcemy zatrzymać dla was na zawsze. Fotografia to dla nas historie, w których emocje, naturalność i bliskość stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli macie ochotę na:

  • sesję plenerową
  • sesję narzeczeńską
  • sesję rodzinną
  • sesję z brzuszkiem
  • sesję wizerunkową
  • sesję portretową
  • reportaż ślubny

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy dostępni w Krakowie i w okolicy. Możliwy jest również kontakt przez Skype’a. Napiszcie do nas, a my ustalimy termin i chętnie odpowiemy na wasze pytania!

Utrwalmy wspólnie Wasze najpiękniejsze chwile ❤