O Nas 

Poznajmy się!

Paula i Piotr- to właśnie my

Cześć, fajnie że do nas zaglądacie! Pokrótce opowiemy wam skąd nasza nazwa. Bo lubimy Wesa Andersona, bo czasem przebieramy się za lisy, bo mamy drewnianego lisa w mieszkaniu, bo nasi znajomi zwą nas liskami. Jeśli to za mało i chcecie wiedzieć więcej, to chętnie się z wami spotkamy i opowiemy piękną lisią historię. 

Coś więcej o nas...

A teraz do sedna dlaczego fotografia? Kilka lat spędzonych za granicą zaoowocawało wspólna pasją. Fotograficzną przygodę rozpoczęliśmy od fotografowania wspólnych podróży, jeśli też lubicie odkrywać nowe miejsca możemy pogadać o tym przy kawie. Nie ma dla nas lepszego sposobu na relaks i ucieczkę od codzienności jak wsiąść w samolot lub samochód i przemierzać świat, chłonąć obrazy. Inspiracją dla nas są słowa Andre Kertesza: Aparat fotograficzny to moje narzędzie. Dzięki niemu nadaje sens wszystkiemu co mnie otacza. Nie każdy potrafi opisywać świat słowami, są tacy – my się z nimi utożsamiamy, którzy za pomocą obrazów zatrzymują świat. Dlatego postanowiliśmy skupić się na tym co tu i teraz jest najważniejsze. Radość, emocje, bliskość, chwile pełne wzruszeń i Wasze historie to są bardzo ważne elementy, które zatrzymujemy dla Was. Ogromną frajdę sprawia nam fotografowanie ludzi, dlatego chcielibyśmy, abyście patrząc na nasze zdjęcia przypominali sobie Wasze cudowne momenty.  

Napisz do nas!

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” Robert Bresson

Kilka słów o naszej pracy. Fotografujemy w duecie. Wykonujemy sesje dla par, sesje poślubne, sesje rodzinne, ciążowe oraz reportaże z ważnych momentów w Waszym życiu (Ślub, Chrzest, Rocznice Ślubu, wieczory panieńskie, eventy rodzinne)