Kasia i Daniel | Sesja poślubna w Tyńcu

Kasia i Daniel | Sesja poślubna w Tyńcu

W lipcu 2018 nasi znajomi wzięli ślub. Nie mogliśmy świętować z nimi w tym dniu, ale gdy pojawiła się okazja późniejszego wspólnego spotkania dogadaliśmy się również na to, żeby zrobić poślubną sesję fotograficzną.

Kasia i Daniel spotkali się z nami w Tyńcu, gdzie pomimo lekko szarego dnia postanowiliśmy dać sobie szansę i spróbować zrobić kilka fajnych ujęć. Ku naszemu zdziwieniu i naszej uciesze- w momencie przyjechania na miejsce przejaśniło się, a naszym oczom ukazało się przebijające się przez chmury słońce!

Kasia założyła ślubną suknię, Daniel wskoczył w nieco luźniejszy, ale dalej elegancki outfit w stylu Boho i zaczęło się! Zdjęcia przy przepływającej obok Wiśle i na skałach uprzyjemniali nam spacerowicze oraz pan Rybak, z którym musieliśmy pertraktować o to, by zgodził się „użyczyć” nam na chwilę skał, z których jego zdaniem ryby „lepiej biorą” 😉

Zachodzące słońce oraz kwiaty przygotowane przez znajomą florystkę Magdę sprawiły, że sesja ta wyszła świetnie! Dziękujemy Wam Kasia i Daniel za świetnie spędzony czas i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Więcej takich historii...